Seznamka bez registrace

Seznamka bez registrace?

Seznamka bez registraceSeznamka bez registrace 1

Seznamka bez registrace 2

Seznamka bez registrace 3

Seznamka bez registrace 4

Seznamka bez registrace 5

Seznamka bez registrace 6

Seznamka bez registrace 7

Seznamka bez registrace 8

Seznamka bez registrace 9

Seznamka bez registrace 10

V dnešní době se přímo roztrhl pytel se seznamkami nejrůznějšího druhu. Od klasických agentur, zprostředkovávajících živá setkání, přes internetové portály až po mobilní aplikace. U některých agentur to funguje tak, že si zájemci, tedy singles, zaplatí různě dlouhé členství a moderním jazykem řečeno také balíčky služeb včetně noblesně znějícího VIP programu. Skoro všude to funguje tak, že se zájemci musejí zaregistrovat a teprve potom mohou čerpat nabízené služby. Nejinak je tomu i u Flirtohraní. Proč se na internetu poptává takzvaná seznamka bez registrace?

Seznamka bez registrace. Co si pod tím kdo představuje?

Podívejme se blíže na výraz seznamka bez registrace. Co si pod tímto rádoby free podnikem máme představit? Někoho napadne, že o sobě nemusí zveřejňovat žádné údaje. Jiného zase, že je to zdarma. Což o to, zdarma sice některé (pasivní) formy členství na internetových seznamkách být mohou. Jinou otázkou však je, jaký užitek přinášejí. Nabízí se však ještě podstatnější otázka. Co vede někoho k tomu, že zadává „seznamka bez registrace“? A je vůbec možné zůstat takto anonymní? Tím se na Flirtohraní naštěstí vůbec zabývat nemusíme.

U nás se snoubí volnost s prověřeností. Potěšující informací zejména pro plašší povahy může být, že se každého Flirtohraní účastní 6-8 osob, čímž je zajištěna komorní atmosféra.
Všechny účastníky také předem kontaktuji a teprve na základě osobního rozhovoru sestavuji skupinu, do níž lidi vybírám jen na základě věku a pocitu, že by to mohlo „ladit“. Žádná další kritéria nejsou třeba, účastníci se dají dohromady dle vlastních pocitů…a o ty jde především.

Seznamka bez registrace. Lákadlo a strašák anonymity.

Toho, kdo něco skrývá, například svůj rodinný stav nebo věk, může lákat představa, že o sobě nemusí nic sdělovat. Jenže každá lež má krátké nohy a dříve či později by byla tak jako tak odhalena. Navíc pravý záměr seznamování netřeba skrývat. Internetové seznamky pamatují i na zadané. K čemu by byla seznamka bez registrace? Nad potenciálními lákadly anonymity jasně převažují zápory. Naštěstí i na rizika někdo myslel. Bezpečnostní specialisté seriózních webů bdí jako hlídací psi a případný fake (podvodný) profil ihned vyřadí. Ani s tím si na Flirtohraní nemusíme lámat hlavu!

Seznamka bez registrace. V praxi takřka vyloučeno.

Umístit na internet poptávku po seznámení bez registrace vlastně ani není možné. Podobně jako když chceme napsat referenci nebo se k čemukoli vyjádřit, musíme zadat alespoň heslo a mailovou adresu, jinak nás to nepustí dál. Ani u seznamek není o sobě třeba vypisovat více informací. Snad ještě pohlaví a věk, toť vše. Fotky bývají dobrovolné. Kdo si je však ke svému profilu neumístí, nebývá tak často kontaktován. Není divu. Většina lidí dává přednost tomu, co je průhledné, jasně čitelné, kde se nic neskrývá. Stejně jako u nás na Flirtohraní. Zde každý ví, kdo je kdo! Na rozdíl od fenoménu Seznamka bez registrace.

Seznamka bez registrace. Co by se všechno mohlo stát.

Jak jsem již psala, bezpečnostní specialisté se činí. Což je moc dobře, protože nebezpečí číhá všude. Právě seznamky se nacházejí v hledáčku protřelých podvodníků, například takzvaných Love Scammers. Skrývají se pod falešnými profily a pomocí nádherných fotek i slov mají spadeno na důvěřivé singles. Love Scammers jsou mezinárodní mafie, které mámí z mužů i žen peníze. Jak je to možné? Jednoduše. Nejdříve vzbudí lásku, emoční závislost, pak přijdou se smyšlenou tragickou historkou a čekají, jestli se oběť chytí. Tyto odporné podvody žijí z anonymity. Potenciální seznamka bez registrace by nebezpečí ještě zvýšila.

Seznamka bez registrace? Jak na to jdeme na Flirtohraní.

U nás se nikdo nemusí bát toho, že na setkání přijde někdo jiný, než o kom jsem referovala předem. Všechny zájemce o tyto akce osobně kontaktuji, dám si s nimi schůzku a dostatečně dlouho mluvíme o tom, jaká mají očekávání. Jak od akce, tak i od budoucího partnera a vztahu. Někdo při internetovém hledání může zadávat termín „seznamka bez registrace“ z toho důvodu, že preferuje jednotlivé vstupy, nikoli povinné členství v nějaké agentuře. Flirtohraní nabízí jak tuto variantu, tak i opakované účasti za jiného složení účastníků, stejně jako průběžný individuální přístup v podobě koučinku a poradenství.