Seznámení ON HLEDÁ JI v originálním pojetí!

Seznámení On hledá ji a Flirtohraní jako řešení

on hledá jion hledá ji 1

on hledá ji 2

on hledá ji 3

on hledá ji 4

on hledá ji 5

on hledá ji 6

on hledá ji 7

on hledá ji 8

on hledá ji 9

on hledá ji 10

on hledá ji 11

Kdo by neznal rubriku seznámení On hledá ji, zrcadlící touhu muže po nalezení zajímavé ženy? Záhadné, krásné víly, jež by se objevovala a mizela, lákala k polapení i ochraně? Nebo výrazně ženské, emočně i eroticky nabité, s níž to nebude žádný průměr? Případně takové, jež vytvoří klidné, stabilní zázemí, aby se muž mohl plně věnovat své práci a doma pak načerpal novou energii?

Muži, stejně jako ženy, chtějí napomoci náhodě a konečně potkat nějakou, s níž to takříkajíc „klapne“.

Bohužel se mnozí i při seznámení formou On hledá ji až moc spoléhají na okamžitou jiskru nebo dokonce čekají vzájemné probíjení vysokého napětí. Nekoná-li se, přijde zklamání.

Výhodou našeho seznamovacího kurzu Flirtohraní je v tomto případě to, že se nepracuje s fotkami, které by mohly vyvolat realitě odporující představy nebo nebezpečné iluze. Nikdo neví, jaká „optika“ se dostaví, přihlášení účastníci znají pouze stručný ústní popis ostatních. To jednak zaručuje zdravou zvědavost, jednak to odpovídá seznámení naživo, kdy je vizuální vjem první.

Seznámení On hledá ji a jeho úskalí – fota

Při internetovém seznámení v kategorii On hledá ji však může být matoucí nejen fotka. Stejně jako se někteří muži na internetových seznamkách rádi stylizují do bohatých podnikatelů, byznysmenů a sportovců, zatímco ve skutečnosti jsou něco zcela jiného a žijí úplně jiný život, podléhají některé ženy iluzi, že šance na seznámení zvýší tím, že si uberou pár kil nebo let, případně obojího. Na druhou stranu je však zcela přirozené snažit se na fotkách vypadat co možná nejlépe a nejlichotivěji!

Není nic proti ničemu nechat si zhotovit profesionální, třeba i upravené fotky, kde připomínáme filmové hvězdy. Kvůli pozdějšímu pravdivému dojmu je však nezbytné zkombinovat takové snímky s neretušovanými, aktuálními momentkami. Seznámení On hledá ji formou Flirtohraní umožňuje cítit se uvolněně a spontánně, působit autenticky, což je zásadní předpoklad k tomu, být vnímán jako atraktivní osoba.

Seznámení On hledá ji a přirozenost jako klíč…

Několikaleté zkušenosti s organizováním seznamovacích akcí a single-koučinkem mne ujistily v tom, co jsem tušila již dříve. Že seznámení On hledá ji, stejně tak jako „ona hledá jeho“, může být úspěšné pouze tehdy, chovají-li se oba potenciální partneři dostatečně autenticky – přirozeně.

To mimo jiné znamená, že se umějí otevřít, projevit emoce, ukázat nějakou tu slabou stránku.

Ano, za vším hledej sebevědomí, napadne vás, a máte pravdu. Zde však mám na mysli zdravé sebevědomí, nikoli nepříjemně přebujelé ego. Jak ho trénovat? Třeba tím, že se nebojíme něco požadovat, reklamovat, upoutat na sebe pozornost. Pak už je jen krůček k tomu, troufnout si oslovit ženu, a pokud okolnosti přejí, na něco ji pozvat. Nabídnout kávu, dvojku vína, především ale sám sebe! I v tomto duchu může seznámení On hledá ji na kurzu Flirtohraní zabodovat!

Seznámení On hledá ji – jak zaujmout partnerku

Autenticitu prozrazuje daleko více způsob, jakým mluvíme, než samotný obsah slov, a to nejen u seznámení On hledá ji. Když už jsme u toho pozvání na sklenku vína: nejde ani tak o to, udělat na potenciální partnerku hluboký dojem tím, jak se v odrůdách vína vyznáte. Žena daleko více ocení, jestliže bude muž umět chvilky strávené nad sklenkou ozvláštnit něčím, co je pro něj typické. Svou osobností.

Jestliže ji pobaví, rozesměje, pro něco nadchne.  A hlavně, jestliže této příležitosti využije k tomu, aby jí dal najevo, jak mu je tady s ní dobře. Seznámení On hledá ji by v takových případech mělo mít vždycky nějaké zvláštní kouzlo, byť by se jednalo třeba jen o půlhodinové setkání.  Co se Flirtohraní týče, i zde pamatujeme na chuťové vjemy a dopřáváme účastníkům, aby si zpříjemnili komunikaci s potenciálními protějšky lahodným nápojem dle vlastní volby.

Seznámení On hledá ji a pár rad závěrem…

Kromě toho, že se při nápoji lépe mluví a lépe se prezentujeme, slouží přestávky – kdy si účastníci Flirtohraní odejdou vybrat nějaký nápoj – ještě k jinému účelu. Je totiž známo, že se v našem vědomí hlouběji ukotví osoba, s níž jsme vystřídali několik různých prostředí, ideálně aspoň tři. Seznámení On hledá ji, jakož i další formy seznamování, tak hned dostanou lepší startovní podmínky. 

Co poradit závěrem těm, jichž se seznámení On hledá ji týká?

Tak například, aby se ničeho nebáli a rozhodně do toho šli. Existuje totiž jen jedna skutečná, objektivní chyba: nejít do toho.

Dále, aby se prezentovali jako autentičtí – přirození, iniciativní a rozhodní.

Z vlastní zkušenosti ženy a lektorky vím, že to jsou všechno vlastnosti, které ženy na mužích obecně oceňují. Stejně tak jako mají rády muže, kteří vědí, co chtějí. Což nám ženám povede málokdy… 😉

A na samotný závěr dle mého názoru to ze všeho nejpodstatnější.

Muž sice může mít problémy, to je lidské a normální, každý je občas mívá. Při seznámení On hledá ji však zaboduje hlavně ten, kdo potenciální partnerce umí navodit atmosféru bezproblémového světa. Vzbudit v ní dojem, že se vedle něj může cítit v bezpečí, že umí všechno vyřešit. Pokud jim to vyjde, žena později sama projeví iniciativu pomáhat svému partnerovi s překonáváním různých překážek. Pečovat o hnízdo a všechny jeho členy je jí totiž bytostně vlastní.

Na tom, jestli bude seznámení On hledá ji se ženou úspěšné a schůzka s ní příjemná i přínosná, se podílejí oba partneři. Vším, jak se tváříme, jak mluvíme, jak se díváme, jak nasloucháme…. prostě celým komplexem řečí těla i veškerými verbálními prostředky se vždy oba aktivně podílíme na tom, kam se spolu v rozhovoru dostaneme, jaká atmosféra vznikne, jak se budeme cítit. To má samozřejmě lví podíl na tom, jestli potenciální partnerka dostane chuť na další schůzku.

Seznámení se ženou na našem kurzu Flirtohraní vám k tomu dává ty nejlepší předpoklady.