Reference

Způsob, jakým vede Líba „flirtohraní“, mi přijde super. Je to nenásilná, příjemná forma, jak jednak ve skupině zahrát nějakou hru, tak si ve dvojici blíž pokecat. Byla jsem na 1 sezení, sice mi tam osobně nepadl do oka žádný osudový partner, ale byl to příjemně strávený večer s partou super lidí, zasmáli jsme se a komunikace nevázla. A navíc dostaneš rovnou i zpětnou vazbu daných protějšků formou hodnocení, které se na závěr provádí. Víš, že všechno je realita a né fikce, tak jak na jiných všemožný „Speed date“.

Věra

 

Flirtohraní více než doporučuji. Proč? Protože se jedná o velice příjemně a nenuceně strávený čas, kdy se dozvíte, jak působíte na ostatní, co je Vaše velké plus a na čem můžete třeba zapracovat. Mně ty tři hodinky s Líbou a „spoluaktéry“ docela otevřely oči a odnesla jsem si velmi cenné informace, posunula se vpřed. A to jsem přesně od setkání čekala 🙂 Ať Vám flirtohraní dá to, co od něj očekáváte a najdete brzy to druhé křídlo 🙂
Kamila

Flirtohraní je originální forma seznamování a ve srovnání se Speeddatingem má tu výhodu, že člověk má čas potencionální partnery lépe poznat. Byl jsem zde již třikrát (počítat s tím, že se napoprvé zadaří získat tu pravou by bylo asi naivní) a když se sejde fajn společnost, dá se zažít i dost legrace. Naposledy jsme si šli po „seznamce“ i posedět do nedaleké restaurace a věřím, že pro některé to mělo i delší pokračování… Já si asi na ten ideál ještě počkám.
Luděk, 55 let

Velmi mě bavila hra s otazkami. Škoda, že jsme ji nehráli déle. Dověděl jsem se věci, na které bych se při prvním setkání vůbec neodvážil zeptat.
Robert, 43 let

Na rozdíl od klasického speed-datingu je při flirtohraní na všechno více času. Při společných hrách celé skupiny má člověk možnost více se přirozeně před jednotlivými rozhovory projevit a opadne z něj nervozita.
Ivan, 26 let

Flirtohraní je skvělá zábava! Mohl jsem zde projevit svůj smysl pro humor a vidět, jak na něj ostatní reagují. Dověděl jsem se, co na mně ženy oceňují, ale i co se jim na mně nelíbí. Tyto poznatky mi pomohly zvýšit sebevědomí při kontaktu se ženami v běžných situacích.
Jurij, 38 let

Akci hodnotím nadmíru pozitivně, večer se vydařil nad mé očekávání. Přiznám se, že jsem nic moc neočekávala, o to více byla příjemně překvapena. Určitě za asistence se zkušenostmi koučky Líby vřele doporučuji!
Veronika

Večer strávený na Flirtohraní byl opravdu večer plný hraní si se svými hranicemi co se týče seznamovaní s opačným pohlavím. Velice často se mi stává, když se s někým seznámím tak mi ,,docházejí slova,, a trvá mi chvíli než se otrkám, ale organizace tohoto večera byla velice příjemně nastavena, organizace her nastavená tak aby se člověk pomalu otrkal a mohl se začít projevovat a ve finále skvěle pobavit. Líbí se mi i hlavní myšlenka tohoto večera, že není primárně organizován pro ,,rychle seznámení,, ale pracuje se zde se zpětnou vazbou, kde se člověk doví pěkné věci ale zároveň to na čem by měl zapracovat. Byla to skvělá zkušenost, těším se na další spolupráci s Líbou!
Bára

Líbila se mi možnost poznat během jednoho večera více protějšků a to v uvolněné atmosféře, bez trapného ticha či trapasů, což je třeba u setkání ze seznamky časté… Oceňuji především zpětnou vazbu od všech účastníků na závěr setkání – člověk se dozví věci, které třeba jenom tuší a aspoň ví, na čem musí trochu nebo i více zapracovat! Flirtohraní doporučuji, i když to třeba nevyjde, za pokus to rozhodně stojí 🙂
Iveta

K Flirtohraní mohu říci, že se člověk potká s různými protějšky….všichni zúčastnění jsou výborně nakombinovaní, aby se sešlo více jak povahově tak i typově růžných lidí. Člověk má možnost si alespoň upřesnit sám sobě, co mu vlastně sedí a co už třeba ne. Flirtohraní probíhá volnou, nenásilnou formou, kdy vlastně jde o příjemné setkání s příjemnými protějšky, neboť Tvůj výběr pozvaných je na Tobě a tudíž člověk nejde na flirtohraní s trémou, obavami či rozpaky. Minimálně jde o příjemně strávený čas s lidmi v dobré, veselé a pohodové náladě. Nikdo na nic netlačí…. Přínosem je zpětná vazba na mou osobu, neboť ne vždy se člověk vidí tak, jako ostatní mě. Musím říct, že mě hodnocení protějšků vždy mile překvapilo a dokonce dodalo více sebejistoty a dalo by se říci, že mi zvedlo i sebevědomí. A dalším přínosem po úspěšném seznámení dvou jedinců, kdy jeden opětuje sympatie k druhému, by bylo vlastní prožívání vztahu. Že se to nepovede hned na poprvé, neznamená házet flintu do žita a zkusit to znova…. ne vždy je na správném místě ve správný čas správný protějšek.. a tak to může vyjít při novém Flirtohraní. „Nikdy nezačínej končit a nikdy nepřestávej začínat“ – to by mohlo být heslem i flirtohraní. To není z mé hlavy…. to jsem někde vyčetla a je to pravda i pro život jako takový.
Eva

Flirtohraní jsem vnímal jako zábavnou společenskou seznamovací akci, která probíhá v uvolněné atmosféře. Zaujala mě možnost seznámit se s nezadanými ženami, ale zároveň se i dovědět, jak na ženy působím. Líbilo se mi, že všichni účastníci sem přišli za stejným cílem, a tudíž vzájemná komunikace byla od začátku, co se týče seznamování, poměrně otevřená. Díky Flirtohraní jsem si uvědomil některé chyby, které při komunikaci se ženami dělám a zároveň jsem se i dověděl, co na mě ženy nejčastěji zaujme. To byly pro mě samozřejmě důležité informace, které mohu dále při seznamování využít. S jednou holkou jsme dokonce po Flirtohraní v seznamování pokračovali.
Vláďa

Proč bych doporučil Flirtohraní?

Je to příležitost poznat se se zajímavými lidmi, se kterými byste se možná jinak nesetkali, protože nejsou z Vašeho obvyklého prostředí. Dozvíte se tam něco nejen o nich, ale i o sobě – zejména to, co by Vám právě lidé z Vašeho okolí neřekli. Máte-li pochybnosti o svém umění dát se do hovoru s někým, koho vidíte poprvé v životě, na Flirtohraní si to bez rizika vyzkoušíte, a velmi pravděpodobně zjistíte, že to není až tak těžké.

A to nejlepší nakonec: rozhodně není vyloučeno, že se tam potkáte s někým, s kým se budete chtít vidět znovu ….
Slávek

Flirtohraní jsem absolvovala dvakrát.
Pokaždé to ve mne zanechalo pozitivní pocit, protože vlastně „o nic nešlo“, odpadla trapnost a ostych i nepříjemné tušení, které může být přítomno na seznamovacích schůzkách. Navíc v množství je síla, všichni jsme tam ze stejného důvodu (jako ve škole při písemce), myšleno tak, že jsme všichni ve stejné situaci a vlastně je to pouze uměle vyvolaná situace. Neuvěřitelné plus vidím v tom, že se každému dostalo zpětné vazby, kterou se člověk většinou nedozví po skončení reálné schůzky.
Míša

Je mnoho způsobů seznamování, ale způsob seznamování „flirtohraní“ je prostě jiný. Není to anonymní seznamování na netu, ale tak jak by mělo seznamování probíhat, tváří v tvář a nemít u toho pocit, že jsem k něčemu nucen jako v jiných formátech typu „speeddating“. Ve flirtohraní oceňuji nenásilnost formy, kdy rozhovory a hrami se dozvídáme o protějšcích cokoliv, co nás zajímá. Nic není zakázáno, vše volnou formou. Neoddiskutovatelná je tam role moderátora – koučky, kdy může diskuzi směrovat a pomáhá nesmělejším svůj ostych prorazit. Flitrohraní není zcela jistě pro lvy salonů, ale pro normální lidi, kteří chtějí najít prima partnera a kdyby to nevyšlo, tak i třeba dobré přátele. Různorodost lidí ve skupině zaručuje, že se nikdo nudit nebude.
Jarda