Knihy

 

 

 

Recenze:

Hrdinka příběhu Nevěra je můj recept na šťastné manželství se vyjádřila ke knize:

Ahoj Líba, gratulujem Ti k napísaniu „bombastickej knihy Ukradená objetí“. Tá kniha je excelentná, naozaj! Je to nezvyčajné spracovanie skutočných

príbehov zo života. Jednoducho „to nevymyslíš, to je život“. Najviac ma zaujalo, že po opísaní 30 skutočných príbehov

na konci ku každému si napísala komentár z odbornej stránky. Mňa najviac zaujal 1.a 3.príbeh. To sú úplné protiklady. V prvom príbehu sa Dagmar stala „samovrahom“ svojho šťastia a lásky. Nechápem také ženy, ktoré si samé ubližujú. Kde majú rozum? Je to naivná žena, ktorá si vlastne „odplašila“ svojim hlúpym správaním muža svojho života. Urobila najväčšiu hlúposť, akú mohla, že o tom povedala manželovi. Kdežto Marika v 3.príbehu to robí excelentne a inteligentne v duchu „aj vlk sýty,aj baran celý“. Klobúk dole. Je to pre mňa obdivuhodná žena! Predsa, keď je už niekto neverný, prečo má urobiť nešťasnými nielen seba, ale ešte ďalších, minimálne dvoch. Myslím si,že ako Marika treba vždy použiť v takýchto veciach rozum a nie „len“ city, ktoré skôr či neskôr zradia.

Líba, ešte sa mi páči, čo si trafila presne do čierneho, je to naozaj tak, : “ má ješte jednou cennou schopnost:nechtít víc, nechtít všechno. Mnohým právě táto „skromnost“ chybí a v duchu hesla „s jídlem roste chut“ bičují své nitro fantasírováním, co by mohlo být, kdyby….“ To je zbytočná strata času a energie, predsa riešim problémy vtedy keď sú nie si vymýšľať „keby,keby, boli by sme v nebi…“

Libuša, naozaj tou knihou si ma príjemne „šokovala“, nečakala som takéto exkluzívne spracovanie a precízne. Fakt, nič lepšie som nečítala! Maj se krásne. M.

Další recenze

Dobrý den, paní Konopová,

včera jsem dočetla Vaši knihu Ukradená objetí a nedá mi, abych se hned neozvala….to, co jsem nedávno prožila, je totiž velmi podobné příběhu Hédonistka. Momentálně jsem se od muže, na kterém jsem byla stejně závislá, odpoutala, ale mám strach, že do toho spadnu znovu. Vaše kniha se čte jedním dechem, už dlouho se mi nestalo, že by mě něco tak vzalo! Ráda bych to s Vámi probrala osobně. Jak knihu, tak moji situaci. Předem díky! Aneta

Dobrý den, paní Libuše,
kniha se mi líbila moc a nazvala jsem si to pro sebe „Český dekameron.“
Faktem je, že renesanční literatura se v našich zemích neujala a jakmile
najdu něco, co popisuje v literatuře radost ze života a též fyzického, tak
mi to udělá radost. Příběhy super! N.

Zdravím vás,

moje vnučka mi nedávno půjčila vaši knihu Ukradená objetí. Klobouk dolů! Je mi 85 let, za svůj život jsem přečetla mnoho knih, ale takhle mě už dlouho žádná nepohltila! Možná vás bude zajímat, že teď vaše kniha koluje po naší vesnici a chci se zasadit o to, aby byla i v místní knihovně!

Přeji vám hodně dalších námětů, radost z tvorby a napište mi, prosím, až vyjde vaše další knížka! Vaše oddaná čtenářka Milena R.

 


 

Sex nejen pro ženy

Ženská erotika a sexualita zažívají neuvěřitelný boom. Co se na západ od našich hranic dělá na jejich podporu?

Ani bulvár ani suchá věda: tato kniha poučí a zapůsobí jako afrodiziakum!


 

Sexuální bůh

Andrea, atraktivní, emancipovaná překladatelka a matka dospívající dcery, je podruhé vdaná. Do té doby, než jí osud postaví do cesty záhadného Rakušana, se nijak nezabývá tím, jestli je nebo není šťastná. Charismatický cizinec jí však tuto otázku položí a místo výuky češtiny, na niž Andreu angažoval, ji začne spoutávat manipulativní směsí filozofických úvah o smyslu vztahů a dráždivého sex-appelu. Andrea se proti své vůli stává posluchačkou a posléze i hlavní aktérkou dalšího dějství Rakušanova života, což ji navždy poznamenává….Ani dramatický zvrat v jejich vztahu však není vstupenkou do nové, klidnější etapy Andreina života, naopak!

Jak se tato nekonvenční žena vypořádá s komplikovanými vazbami na tři neméně komplikované muže? Jak se jí podaří uniknout omamné manipulaci Rakušana, slabošskému vysávání manžela a nepodlehnout majetnickému přivlastňování třetího muže, jehož právem nazvala svým sexuálním bohem?

Přečtěte si tento thriller a uvidíte!