Chci se seznámit

Chci se seznámit, ale co mohu partnerovi nabídnout?

Chci se seznámit Chci se seznámit 1 Chci se seznámit 2 Chci se seznámit 3 Chci se seznámit 4 Chci se seznámit 5 Chci se seznámit 6 Chci se seznámit 7 Chci se seznámit 8 Chci se seznámit 9 Chci se seznámit 10 Chci se seznámit 11

Každý, kdo se zabývá touto myšlenkou nebo je ovládán touto touhou, by si měl položit otázky:
kdo jsem a koho hledám? Jaký jsem typ osobnosti? V jaké životní situaci se nacházím? Jaká je moje vztahová historie? Na čem moje dosavadní vztahy krachovaly? Chci se seznámit, ale mám partnerovi také co nabídnout? Mám zpracovaný minulý vztah? Kdo se ke mně dle mých zkušeností hodí a kdo vůbec ne? S čím můžu žít a s čím vůbec ne?

Výběr vhodného partnera je jedním z nejdůležitějších „projektů“, jednou z nejdůležitějších „investic“ do budoucna. I zde může pomoci Flirtohraní. Lidé se při programu lépe a rychleji projeví. Nehledě na poradenské zázemí, umožňující každému účastníkovi na cokoli se zeptat.

Potěšující informací zejména pro plašší povahy může být, že se každého Flirtohraní účastní 6-8 osob, čímž je zajištěna komorní atmosféra.
Všechny účastníky také předem kontaktuji a teprve na základě osobního rozhovoru sestavuji skupinu, do níž lidi vybírám jen na zaklade věku a pocitu, ze by to mohlo ladit. Žádná další kritéria nejsou třeba, účastnici se dají dohromady dle vlastních pocitů…a o ty jde především.

Chci se seznámit, ale nejde to!

Ačkoli to může vypadat absurdně, urputné odhodlání najít si partnera bývá kontraproduktivní. Čím větší úsilí a cílevědomost, tím menší efekt. Na jednu stranu je sice pozitivní, pokud si někdo řekne: chci se seznámit – a pojme to jako projekt. Na druhou to ale popírá hlavní zásadu tohoto procesu: lehkost a rádoby nahodilost. Jen ten, kdo umí hledat tak, jako že vlastně vůbec nehledá, najde. Například při Flirtohraní. Sem stačí jen přijít a první krok již byl učiněn.

Chci se seznámit: Jak si vytvořit příležitost?

Kdo se každé ráno probouzí s vědomím: chci se seznámit, měl by tuto touhu transformovat do chuti poznávat nové lidi: všude! Všímat si a umět vytvořit příležitost. Jsme v supermarketu a vidíme nerozhodného muže u regálu se sýry. Evidentně tápe v nabízených produktech a možná uvítá dotaz, jestli nepotřebuje poradit. Stejně tak žena v oddělení elektroniky. Oslovení je příjemné a cvičíme se v komunikaci! Dávejte se s lidmi do řeči kdekoli, trénujte konverzační pohotovost a intuici při čtení řeči těla. Na tom je postaveno i Flirtohraní.

Chci se seznámit – úsměv a myšlenka – zajímáš mě!

Jestliže mne někde někdo zaujme, nesmím si v duchu říkat: chci se seznámit, nýbrž – jsi zajímavý člověk, stojí za to poznat tě blíže, a prohodit něco situačně vhodného. Někdy stačí jen pozdravit a už jsme v rozhovoru!

U ženy většinou vše začíná očním kontaktem. Ten působí jako výzva, signalizuje zájem a připravenost k dalšímu kroku – oslovení a rozhovoru. Muž, napadne-li ho při pohledu na ženu: chci se seznámit, se snaží upoutat, dělat se větším, být ženě co nejblíže, dotknout se jí, např. sundat vlas z jejího svetru. Dívá se jí přímo do očí.
To lze samozřejmě pozorovat také na Flirtohraní.

Chci se seznámit, ale jak přehodit výhybku na flirt

Myšlenka chci se seznámit, převedená do efektivnější podoby: chci poznat zajímavé lidi, se v okamžiku navázání kontaktu s osobou, která zaujala, konkretizuje. Už vím, že mě zajímáš, něco mě na tobě zaujalo, chci tě poznat blíž. Chci se seznámit se již stává realitou.

Už jsme se ocitli v dialogu, ten se zdárně rozvíjí. Jak ho posunout dál, do roviny flirtu? Můžeme to udělat adresným komplimentem, pozváním na kávu, sexy hlasem, správně zvoleným dvojsmyslným vtipem, letmým dotykem. I Flirtohraní k přeladění dialogu na flirt nabízí bezpočet možností.

Chci se seznámit – kouzlo komplimentu a humoru

Kompliment, má-li splnit svou úlohu, by měl být originální, vztahovat se na dotyčnou osobu, čili na míru šitý. Ideální je pochválit to, co protějšek pokládá spíše za svůj nedostatek, např. zvednutý nosík, drobné vrásky kolem očí nebo rtů. Cení se i humor a vtip. Je známá věc, že vítězí ten, kdo umí rozesmát! Chci se seznámit v tomto stadiu znamená i toto: chci poznat, na jaký humor reaguješ. Dojde-li zde ke shodě, zjistí-li oba, že mají stejný smysl pro humor, je vyhráno, alespoň na určitou dobu. Účastníci Flirtohraní to mají ulehčené tím, že se jim humorné situace nabízejí samy a oni je mohou už jen dále rozehrávat.

Chci se seznámit – harmonie formou „zrcadlení“

Pokud mají oba potenciální partneři během rozhovoru pocit souladu a harmonie, projeví se to i navenek – zrcadlením. Jak to vypadá v praxi? Stačí zajít do kavárny a rozhlédnout se po dvojicích, které se zde právě nacházejí. Kopírují-li partneři své držení těla, mají-li například oba ruku na hrnku a pohrávají si s ním, nebo si rukama stejným způsobem podpírají bradu, zaujímají na židli stejnou pozici, jde o typické zrcadlení. Touha chci se seznámit již přinesla první plody. Na Flirtohraní si toho všímám a účastníkům při pozdější analýze sděluji, u koho jsem tento fenomén zaznamenala. Oni si toho většinou vůbec nevšimli…

Chci se seznámit: odhad protějšku z výrazů

Slovo je mocná zbraň. Podle toho, jaké výrazy protějšek volí, můžeme při troše tréninku dost dobře odhadnout jeho nastavení. Stačí na to během dialogu zaměřit. Jaká slova se v jeho větách objevují opakovaně? Na co klade důraz? Nepoužívá vulgarismy? Jaké pocity a asociace ve mně jeho slova probouzejí? Chci se seznámit dále také znamená: chci vědět, čím jsi ovládán, na jakém principu funguješ, co je ti blízké a co cizí? Slova to prozradí. V průběhu Flirtohraní jich je řečeno hodně, což tohle poznání nadmíru usnadňuje.

Chcete se opravdu seznámit?

Zkuste to s námi na Flirtohraní a poznejte spontánní a hravý způsob vedení rozhovoru a sebeprezentace, což však neubírá nic na autenticitě a opravdovosti.

Pokud dumáte nad tím jak se seznámit, pak naše Flirtohraní může bát pro vás tou pravou osudovou cestou….