Ať Valentýn či anti-Valentýn, hlavně se vší parádou!

ByLibuse

Ať Valentýn či anti-Valentýn, hlavně se vší parádou!

Opět se blíží Valentýn, komerční svátek kýčovitých srdíček, teror romantiky a konzumu. Tak ho aspoň vnímají mnozí singles, když míjejí výlohy, překypující kytkami a růžovo-červenými kýčovitými produkty. Naštěstí na každý jed existuje protijed a internet vedle tipů na zaručeně úžasné dárečky, co musejí potěšit milovanou bytost, začal konečně chrlit i tipy na anti-Valentýna. Jak by taky ne! Počet nezadaných úctyhodně roste, zejména v metropolích, je tedy nejvyšší čas začít s nimi počítat i v komerční nabídce služeb a i této cílové skupině vymyslet pár projektů na míru.

Milovníky černého humoru určitě potěší, že tahle nabídka je podstatně pestřejší a vtipnější než ta valentýnská. A samozřejmě občas dost brutální, neboť ani kreativitě destrukce se meze nekladou. Láskou zničení mohou fotku objektu své jednostranné lásky nechat obřadně spálit ve virtuálním krbu, zaplesat nad kyticí růží, již rozřezává motorová pila, pokochat se pohledem na hořícího plyšáka či jiného symbolu zamilovanosti a něhy. To vše samozřejmě jen ve virtuální rovině. Pro koho je to silná káva, může sáhnout po méně cynické variantě. Opatřit tričko, polštář nebo sklenici s výmluvným nápisem, demonstrujícím štěstí z rozchodu, nebo své rozjaření nad single-stavem vyjádřit jinak. Ano, přesně tak! Žádný sentiment, žádné slzy, žádné rozjímání, hlavně ne o samotě! Když anti-Valentýn, pak nejlépe se vší parádou: s rockovou či metalovou hudbou, filmovým thrillerem, nejlépe hororem, v klubu s přáteli nebo jinak ujetě! Třeba na upíří párty v Londýně, i ty totiž cestovky na Valentina pořádají. Ze stejného soudku je i cestování za temnými stránkami evropských metropolí. Zájezdy po stopách duchů a vražd lze absolvovat v Paříži, Amsterdamu, Mnichově a spoustě dalších velkoměst. Paráda! Za stejně kreativní, možná ještě sofistikovanější, lze považovat například večeři s vraždou. Kdo umí německy, může se za tímhle bezesporu vzrušujícím zážitkem vydat do Rakouska, jež nabídkou tohoto druhu přímo překypuje. Ale ani jazykově nevybavení nemusejí bědovat. Povečeřet s řešením detektivního příběhu se dá i v naší milé vlasti.

Ovšem pozor, aktivní trávení anti – Valentýna může mít i další, sekundární a veskrze pozitivní efekt. Znáte to. Čím víc o něco usilujeme, tím méně se to daří. Jakmile však začneme s opačnou činností, v tomto případě se slavením single-stavu, bujaře a ve skupině „soukmenovců“, jsme na nejlepší cestě se seznámit. No řekněte – nebylo by fantastické poznat muže svého života na noční procházce po mysteriózní, duchařské Paříži, s drinkem Bloody Mary v ruce? Romantika jak se patří! Ale není to nutně o cestování, stačí mít nápad a získat pro něj pár lidí. Co napadá vás?

Ať jste šťastně v páru a příští týden se budete rozplývat nad nějakým typicky valentýnským produktem, nebo jste single a hodláte vyrazit s partou do ulic, užijte si to!

About the author

Libuse administrator

Leave a Reply