O mně

Narodila jsem se a žiji v Praze.

STUDIUM

Vystudovala jsem německý jazyk a občanskou nauku na FFUP Olomouci. V návaznosti na studium, jehož součástí byla psychologie, jsem se v oboru dále vzdělávala, zde i v zahraničí  /Německo/.

PRAXE :

školství, reklama, poradenství, publicistika, autorská tvorba

Do revoluce 89 jsem působila na pražských středních školách, potom jsem vyučovala německý jazyk i na ÚJOP UK. Následovala kreativní práce (tvorba sloganů) v česko-německé reklamní agentuře. Samostatnou dráhu jsem zahájila překlady a výukou češtiny top managementu firem Škoda-Auto, Siemens, Deutsche Bahn, Schiedel a mnoha dalších. Dodnes působím jako lektorka německého jazyka ve firmě Mercedes Hoffmann–Žižák.

V partnerském poradenství se zaměřuji hlavně na navazování vztahů, zdokonalování verbálních i nonverbálních komunikačních schopností (nejen při flirtu), zdravé sebevědomí a osobnost. Pořádám Flirtohraní pro singles všech věkových kategorií.

Již mnoho let vedu seznamovací/ vztahovou poradnu na onadnes.cz

S onadnes.cz spolupracuji i jako redaktorka, pravidelně přispívám články do rubriky Sex a vztahy. Stejného zaměření je i moje poradenství v časopise Sedmička, vycházející každý týden. Napsala jsem mnoho článků do magazínů, absolvovala řadu rozhovorů, byla jsem hostem v rozhlase, v TV u Jana Krause a ve Streamu.

Jsem autorkou 3 knih: Sex nejen pro ženy (2009), Sexuální bůh (2010) a Ukradená objetí (2014), detektivky Testerka ve Čtení na léto a Volavka přináší smrt v knize Ďábel, který naslouchal. Momentálně píši další knihu.

CO MNE CHARAKTERIZUJE

Ráda specializuji a poněkud intelektuálně zpracovávám nevšední, kontroverzní náměty a příběhy. Jsem Střelec, mám kosmopolitního ducha a kromě tvorby a cestování miluji zvířata, hlavně psy.

Libuše Konopová

Vytvořte si vlastní štítek